ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

 

از ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به منظور تولید لوله هایی از جنس ترکیب سیمان و آزبست (پنبه نسوز) بهره می برند. این ترکیبات در ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی یعنی سیمان و آزبست مقاومت زیادی در برابر گرما و آتش دارند و به همین دلیل لوله آزبست سیمانی به عنوان لوله بخاری نیز استفاده می شود. علاوه بر این ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی در صنایع نیز کاربردهای فراوانی دارد.

 

ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

خط تولید لوله آزبست سیمانی

 

مشخصات ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

همان طور که گفته شد ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی از جنس سیمان و آزبست است. دلایل ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی مقاومت در برابر آتش، مواد شیمیایی، نفوذ آب و یخ زدگی و همچنین وزن سبک و قابلیت هدایت الکتریکی و حرارتی پایین می باشد. طراحی و ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به گونه ای است که می تواند تا 400 درجه سانتیگراد گرما را تحمل کند.

 

نحوه کار با ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی با آسیاب و خرد کردن آزبست شروع می شود. پس از خرد شدن آزبست، سیمان نیز با آن مخلوط شده و سپس وزن می شود. در مرحله بعد آب نیز با آزبست و سیمان مخلوط شده و همزده می شود. در مرحله آخر نیز این مواد درون دستگاه لوله زنی ریخته شده و قالب گیری لوله انجام می گردد. بعد از آن لوله ها به گرمخانه منتقل شده و اندازه آنها تنظیم می شود. سپس لوله ها به مدت 10 روز به حوضچه های آب انتقال پیدا کرده و پس از 10 روز با تراشکاری دو سر لوله ، ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی تکمیل می گردد.

 

کاربردهای ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

از ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی در مصارف لوله کشی و انتقال مایعات در بشکه های نفت ، فاضلاب و لوله های زیرزمینی استفاده می شود. حتی می توان از ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به عنوان لوله بخاری نیز استفاده کرد. ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به دلیل قیمت نسبتا پایین لوله آزبست سیمانی بسیار مورد مصرف و پر سود می باشد.

 

 

برای سفارش و مشاوره رایگان جهت ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی می توانید با شرکت تکنو ماشین ویستا تماس بگیرید.

 

 

ابر کلمات کلیدی :

لوله آزبست سیمانی چیست , خط تولید لوله آزبست سیمانی , ساخت خط تولید لوله آزبست سیمانی , تولید لوله آزبست , تولید لوله سیمانی , کاتالوگ لوله های آزبست , مشخصات فنی لوله های آزبست , کارخانه تولید لوله آزبست , کلاس لوله چیست , لوله بتنی , قیمت لوله دودکش , لوله سیمانی بخاری , لوله آزبست سیمانی قیمت , لوله آزبست سیمانی آب ,لوله های آزبست سیمانی , فروش لوله آزبست سیمانی , لوله های آزبست سیمان , قیمت لوله آزبست سیمان , مشخصات لوله آزبست سیمانی , دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی , تولید لوله آزبست سیمانی , تولید لوله آزبستی , دستگاه ساخت لوله آزبست سیمانی , تکنو , تکنو ماشین

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/05/31

 

 

تلفن ثابت : 07137744688

تلفن همراه : 09171113414  - 09302629616

 

آدرس: شیراز- شهرک صنعتی بزرگ

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید