ساخت دستگاه خرپا تیرچه

 

ساخت دستگاه خرپا تیرچه به این صورت است که مجموعه ای از میلگرد های کششی به صورت زیگزاگ به یکدیگر جوش خورده اند. ساخت دستگاه خرپا تیرچه به این منظور می باشد که ایستادگی و مقاومت لازم را برای حمل بار ایجاد کند و در واقع وظیفه هدف اصلی از ساخت دستگاه خرپا تیرچه حمل بار است. شرکت تکنو ماشین ویستا ساخت دستگاه خرپا تیرچه با قابلیت اطمینان بالا و مقاوم را تولید می کند.

 

مشخصات ساخت دستگاه خرپا تیرچه

میلگرد های مورد استفاده در ساخت دستگاه خرپا تیرچه به صورت شاخه ای، کلافی و زیگزاگی هستند. سایز میلگرد ها در ساخت دستگاه تولید خرپا تیرچه متفاوت است. در ساخت دستگاه خرپا تیرچه ، از میلگرد های شاخه ای سایز 8 تا 16 ، میلگرد های کلافی سایز 8 تا 10 و میلگرد های زیگزاگی سایز 4 تا 6.5 استفاده می شود.

 

ساخت دستگاه خرپا تیرچه

دستگاه تولید خرپا تیرچه

 

نحوه کار ساخت دستگاه خرپا تیرچه

طراحی و ساخت دستگاه خرپا تیرچه به گونه ای انجام شده است که استفاده از آن نیازمند یک اپراتور می باشد. اپراتور باید ابتدا میلگرد ها را جهت ساخت دستگاه خرپا تیرچه نصب کند و سپس مشخصاتی برای ساخت دستگاه خرپا تیرچه از قبیل طول ، ارتفاع و تعداد تیرچه را وارد دستگاه کند و پس از آن ساخت دستگاه خرپا تیرچه تولید خرپا تیرچه را آغاز کرده و دیگر نیازی به انجام عملی توسط اپراتور نیست. ساخت دستگاه خرپا تیرچه به این صورت است که میلگرد ها را به هم جوش داده و خرپا تیرچه تولید می گزدد.

 

ابر کلمات کلیدی :

دستگاه ساخت خرپای تیرچه , دستگاه ساخت خرپا تیرچه , قیمت دستگاه تولید خرپای تیرچه , قیمت فروش دستگاه تیرچه صنعتی , دستگاه تیرچه صنعتی دست دوم , دستگاه خرپای تیرچه دست دوم , فروش دستگاه تیرچه صنعتی دست دوم , دستگاه نقطه جوش تیرچه , خط تولید تیرچه صنعتی دست دوم , خط تولید خرپا تیرچه , خط تولید خرپای تیرچه , خط تولید خرپای تیرچه بلوک , قیمت خط تولید خرپا تیرچه , فروش خط تولید خرپای تیرچه , دستگاه تولید خرپای تیرچه دست دوم , کارخانه تولید خرپای تیرچه , تکنو , تکنو ماشین

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/05/31

 

 

تلفن ثابت : 07137744688

تلفن همراه : 09171113414  - 09302629616

 

آدرس: شیراز- شهرک صنعتی بزرگ

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید