خط تولید سیم جوش و الکترود

 

خط تولید سیم جوش و الکترود در بسیاری از صنایع جهت جوش دادن قطعات به یکدیگر کاربرد دارد. کشور چین پیشتاز در خط تولید سیم جوش و الکترود در سراسر جهان است. استفاده از دانش چینی ها برای خط تولید سیم جوش و الکترود همواره مورد نظر شرکت تکنو ماشین ویستا است.

 

نحوه کار خط تولید سیم جوش و الکترود

خط تولید سیم جوش و الکترود با ایجاد یک جریان مداوم الکترون بین دو الکترود کار می کند که نتیجه آن ایجاد حرارت است. دمای حرارت حاصله از خط تولید سیم جوش و الکترود به نوع الکترود ها بستگی دارد ولی معمولا بین 2400 تا 4000 درجه سانتیگراد بسته به نوع الکترود قابل تغییر است. این حرارت ایجاد شده در خط تولید سیم جوش و الکترود است که باعث جوش خوردن دو قطعه به یکدیگر می گردد.

 

خط تولید سیم جوش و الکترود

خط کامل شاخه کن سیم الکترود

 

انواع الکترود در خط تولید سیم جوش و الکترود

الکترود در خط تولید سیم جوش و الکترود ماده ای رسانا است که یک سر آن فلزی و سر دیگر آن غیر فلزی است. الکترود در یک مدار الکتریکی متصل شده و بین آنها ارتباط برقرار می کند. الکترود خط تولید سیم جوش و الکترود در این مدار مذاب شده و باعث جوش خوردن می شود. انواع الکترود که در خط تولید سیم جوش و الکترود قابل استفاده است عبارتند از:

- الکترود سلولزی

- الکترود قلیانی

- الکترود روتیلی

- الکترود فولادی

- الکترود آلیاژهای نیکل

- الکترود لوله های نفت و گاز

الکترود چدنی

الکترود آلومینیومی

الکترود شیارزنی

 

مشخصات الکترود خط تولید سیم جوش و الکترود

الکترودها در خط تولید سیم جوش و الکترود با یک سری اعداد و علامت ها که هر کدام بیانگر مشخصه ای است نام گذاری می شوند. این اعداد و علامت ها روی الکترود خط تولید سیم جوش و الکترود به صورت E6010 هستند. در این ترکیب حرف E به معنای جریان برق، اعداد 6 و 0 بیانگر کشش گرده چوب برحسب پاوند بر اینچ مربع، عدد 1 به معنی حالات مختلف جوشکاری و عدد 0 نیز نشان دهنده نوع جریان می باشد.

 

کاربرد خط تولید سیم جوش و الکترود

خط تولید سیم جوش و الکترود در صنایعی که نیاز به جوشکاری فلزات دارند کاربرد دارد. جوشکاری در خط تولید سیم جوش و الکترود در مراحل، پوشش دهی، تعمیرات و اتصالات استفاده می شود و می توان گفت تقریبا تمام صنایع نیاز به خط تولید سیم جوش و الکترود دارند.

 

شرکت تکنو ماشین ویستا با تجربه ای چند ساله و پرسنل خبره و خلاق در ساخت تکنولوژی خط تولید سیم جوش و الکترود در خدمت شما عزیران است.

 

ابر کلمات کلیدی :

خط تولید الکترود سیم جوش , قیمت خط تولید سیم جوش , فروش دستگاه خط تولید الکترود جوشکاری , راه اندازی خط تولید سیم جوش , خرید دستگاه تولید سیم جوش , نحوه تولید الکترود جوشکاری , قیمت دستگاه سیم جوش , انواع خط تولید ارزان , دستگاه الکترود سازی , قیمت خط تولید سیم جوش , فروش دستگاه خط تولید الکترود جوشکاری , ساخت خط تولید الکترود جوشکاری , کارخانه تولید الکترود , ماشین آلات تولید الکترود , ماشین آلات تولید الکترود جوشکاری , ساخت خط تولید الکترود , تکنو , تکنو ماشین

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/05/31

 

 

تلفن ثابت : 07137744688

تلفن همراه : 09171113414  - 09302629616

 

آدرس: شیراز- شهرک صنعتی بزرگ

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید